24polska.pl luckystrikes.pl www.abclinux.pl www.numizmatyka.com.pl ANFA.PL linki
 STRONA GŁÓWNA | MUZYCZNE NEWSY | TELEDYSKI | ŚMIESZNE FILMIKI | Witaj Gościu !

reklama

Znajdź teksty piosenek:
baner

[ a ] [ b ] [ c ] [ d ] [ e ] [ f ] [ g ] [ h ] [ i ] [ j ] [ k ] [ l ] [ m ] [ n ] [ o ]
[ p ] [ q ] [ r ] [ s ] [ t ] [ u ] [ v ] [ w ] [ x ] [ y ] [ z ] [ Pozostałe ]
Regulamin korzystania z serwisu teksty.24polska.pl

I. Postanowienie ogólne.

Administratorem serwisu teksty.24polska.pl jest firma P.I.W. "ANFA" S.C. z siedzibą w Skoczowie.

Definicje:

1. użytkownik - osoba korzystająca z serwisu niezależnie od dokonania rejestracji. Użytkownikiem serwisu może być osoba mająca ukończone 18 lat i posiadająca pełna zdolność do czynności prawnych.

2. serwis teksty.24polska.pl - jest to zbiór stron znajdujących się pod powyższą domeną. Na stronach serwisu znajdują się teksty i tłumaczenia piosenek dodawane przez użytkowników.

3. konto - w serwisie teksty.24polska.pl jest zakładane przez użytkownika, który wpisuje swój login i hasło. Login nie może zawierać mniej niż 3 i nie więcej niż 15 znaków oraz nie podlega on zmianie. Hasło może podlegać wielokrotnym zmianom.

4. konto - jest aktywne od momentu jego założenia.

Zasady ogólne:

1. Wszystkie prawa do tekstów mają ich autorzy. Strona teksty.24polska.pl udostępnia je wyłącznie do użytku prywatnego.

2. Niedozwolone jest wykorzystywanie materiałów umieszczonych na stronie w celach zarobkowych.

3. Użytkownik zgadza się na otrzymywanie ofert marketingowych naszych Partnerów.

Prawa autorskie:

Wszelkie prawa do tekstów piosenek umieszczonych na stronach serwisu teksty.24polska.pl przysługują ich autorom.
Prezentowane teksty piosenek na stronach teksty.24polska.pl są wyłącznie do użytku prywatnego w celach informacyjnych i edukacyjnych.
Jeżeli własciciel praw do konkretnego tekstu piosenki nie życzy sobie by jego tekst umieszczony był na stronach serwisu teksty.24polska.pl prosimy o kontakt na adres portal@24p.pl, a tekst zostanie natychmiast usunięty.


II.Zasady korzystania z serwisu teksty.24polska.pl

1. Regulamin określa ogólne zasady korzystania z serwisu teksty.24polska.pl. Określa zasady i prawa użytkowników. W kwestiach nie objętych regulaminem stosowane są automatycznie przepisy prawa polskiego, w szczególności prawa cywilnego.

2. Użytkownik jest zobowiązany do przestrzegania Regulaminu.

3. Wszelkie prawa do serwisu teksty.24polska.pl w tym w szczególności prawa autorskie (z wyłączeniem tekstów i tłumaczeń zamieszczonych na serwisie) przysługują firmie PIW ANFA SC.

4. Użytkownik w ramach korzystania serwisu teksty.24polska.pl na zasadach zamieszczonych w regulaminie oraz obowiązujących w polskim prawie ma prawo:

a. przeglądać serwis, w tym teksty, linki umieszczone w serwisie.

b. oceniać umieszczone w serwisie teksty.

5. Warunkiem korzystania z serwisu jest akceptacja regulaminu. Założenie konta oznacza że użytkownik dokładnie zapoznał się z regulaminem, co daje mu prawo zamieszczania treści oraz głosowania.

6. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczonych tekstów przez użytkowników. Pełna odpowiedzialności ponosi użytkownik.

7. Serwis luckystrikes oświadcza że korzystanie z serwisu jest darmowe dla każdego użytkownika. Jeśli serwis będzie chciał w przyszłości wprowadzić opcje płatne to użytkownik zostanie powiadomiony o tym fakcie z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym.

8. Użytkownik podczas dokonywania rejestacji w serwisie teksty.24polska.pl zgadza sie na wpisanie informacji koniecznych do aktywacji konta. Po dokonaniu aktywacji użytkownik ma możliwość korzystania ze swoich praw w pełnych granicach jakie należą mu sie z tytułu rejestracji.

10. Użytkownik nie podaje swoich danych personalnych.

11. Adres e-mail użytkownika wpisany podczas procesu rejestracji jest wykorzystywany przez serwis teksty.24polska.pl do przesłania hasła użytkownika(na jego żądanie).

12. Użytkownik rejestrujący się i aktywujący konto, wyraża zgodę na przetwarzanie adresu e-mail podanego podczas rejestracji w celach, o których mowa w punkcie powyszym. Zgoda ta jest podstawą do założenia konta na serwisie teksty.24polska.pl i korzystania z wszystkich opcji serwisu. Brak tej zgody wyklucza użytkownika z grona społeczności teksty.24polska.pl

13. Użytkownik jest odpowiedzialny za swoje hasło dostępu. W razie zapomnienia hasła nie ma możliwości jego odzyskania, jedynie można wysłać prośbę poprzez e-mail na adres portal@24p.pl i zostanie przesłane nowe haslo na e-mail podany podczas rejestracji. Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek bezprawne użycie konta użytkownika i za zmiany, które przez to nastąpiły.

14. Zakazane jest udostępniane osobom trzecim hasła oraz loginu do konta użytkownika.

15. Każdy użytkownik serwisu teksty.24polska.pl jest zobowiązany do korzystania z serwisu w sposób zgodny z niniejszym Regulaminem, obyczajami i szeroko pojętymi zasadami "netykiety". W szczególności zakazane jest (i jest rozumiane za naruszenie postanowień niniejszego punktu Regulaminu):

a. podszywanie się pod inne osoby

b. naruszanie tajemnicy korespondencji

c. naruszenie praw autorskich i intelektualnych, co istotne prawa autorskie do tekstów piosenek należą do ich włascicieli, więc na każde ich żadanie teksty umieszczone przez użytkownika mogą zostać usunięte

d. przenoszenie praw do korzystania z serwisu teksty.24polska.pl na osoby trzecie

e. zachowanie użytkownika, które zostanie uznane przez serwis teksty.24polska.pl za nieprawidłowe.

f. utrudnienia innym użytkownikom korzystania z serwisu.

g. zachowanie sprzeczne z porządkiem prawnym polskiego prawa.

h. przeciążanie w nadmierny sposób serwera, oraz jakiekolwiek ingerencje w systemy informatyczne oraz dokonywanie włamań na konta użytkowników.

16. Złamanie któregokolwiek z podpunktów punktu 16 jest podstawą do likwidacji konta użytkownika lub powiadomienia odpowiednich organów państwa do zapobiegania lub ścigania przestępstw.

17. Serwis teksty.24polska.pl dokłada wszelkich starań, aby jego funkcjonowanie było ciągłe i na wysokim poziomie.

a. serwis teksty.24polska.pl zastrzega sobie prawo wstrzymania pracy serwisu w razie wystąpienia usterek oraz potrzeby modernizacji systemu, likwidacji usterek.

b. serwis zastrzega sobie prawo do blokowania wybranych adresów IP oraz wstrzymania pracy serwisu bez podania przyczny.

c. serwis zastrzega sobie prawo do usunięcia wszystkich plików, komentarzy lub wybranych linków, tekstów bez podania przyczyny.

19. Z tytułu punktu 18 użytkownikowi nie przysługuje żadne prawo roszczeń od serwisu teksty.24polska.pl.

20. Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za bezpieczeństwo kanału informatycznego oraz za możliwość istnienia wirusów w plikach i linkach wysyłanych, i zamieszczonych na serwisie.

21. Informacje konieczne do prawidłowego korzystania z serwisu teksty.24polska.pl znajdują sie na stronie teksty.24polska.pl

22. Serwis może usunąć konto użytkownika, gdy nie nastąpi logowanie na powyższe konto w okresie 180 dni.

23. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem serwisu proszę zgłaszać na adres portal@24p.pl.P O L E C A M Y inne nasze serwisy:

Przepisy kuchenne i kulinarne | Darmowe ogłoszenia | Wiadomości | ONA - Porady dla kobiet | Tylko dobre brzmienie

Copyright 2006-2013 © ANFA.pl - polityka cookies